7 października 2014

Wampir energetyczny

beznazwyasinelWampiryzm energetyczny, emocjonalny, duchowy… Na pewno nie raz spotkaliście się z osobami, które miały na was negatywny wpływ. W jaki sposób? Na przykład odczuwaliście w ich towarzystwie wyczerpanie energetyczne już po kilku minutach rozmowy lub kontaktu wzrokowego, albo czuliście fizyczne wyczerpanie i osłabienie. Często podczas kontaktu bezpośredniego( rozmowa, dotyk, a nawet przebywanie w jej pobliżu) zdarzyło wam się poczuć nagle źle, jakby raptem ktoś spuścił z was całe powietrze, wyciągnął cała energię? Bez wątpienia trafiliście na takiego wampira energetycznego.

Jak go rozpoznać? Na pierwszy rzut oka nie jest to proste, wampiry energetyczne nie różnią się zbytnio wyglądem fizycznym od każdego innego człowieka. Jest jednak pewna specyficzna cecha, mianowicie wampir energetyczny podchodzi podczas rozmowy zbyt blisko nas, zbyt intensywnie wpatruje się w oczy, często nas dotyka lub bez przerwy opowiada coś, nie słuchając swojego rozmówcy lub nie dopuszcza go do głosu.

Jest typ wampira energetycznego, który zwyczajnie siedzi obok, w tym samym pomieszczeniu, i pomimo tego, że przykładowo jesteście od dłuższego czasu znajomymi, on jest bardzo milczący, skryty, a mimo to ma silną aurę i oddziałuje na swoje otoczenie w taki właśnie sposób, że czujesz się przy nim spięty lub niezręcznie, albo nagle czujesz przypływ nerwowości. Tacy pesymiści, mrukliwi, jakby pogrążeni w depresji, nie utrzymują konwersacji, nie zagadują, a jedynie milczą lub wpatrują się w was, by po pewnym czasie wykonać reakcję typu nagły wybuch śmiechu lub pokręcenie głową, co ma na celu wywołanie wyrzutów sumienia w nas lub dezorientacji.

Jak się chronić? Kiedy wiesz, że musisz spędzić z takim wampirem jakiś czas, spotkać się na ważnej rozmowie lub wspólnie pracujecie kilka godzin dziennie, zabezpiecz się energetycznie i fizycznie. Na sam początek wizualizuj przed takim spotkaniem, że otacza cię bezpieczna kula, tarcza, białego, jaskrawego światła, tzw. tarcza ochronna. To powinno pomóc. Z fizycznych metod- często pomagają słodycze, landrynki, czekolada, sok lub słodki owoc, jednak nie na długo…

Po spotkaniu, weź prysznic, wizualizując, że zmywasz z siebie ciemną barwę, barierę, przez którą została naruszona twoja aura. Po wszystkim zapewne odczujesz niesamowitą potrzebę snu, połóż się więc, często już 15 minut drzemki wystarczy.

Powodzenia i ? Nie dajcie się wampirom energetycznym!!

Autor- Ajka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *