9 grudnia 2014

Kilka miłosnych czarów

imagesCAD0CP4X

PIERWSZA, KOLEJNA, OSTATNIA- JAK DOPOMÓC MIŁOŚCI?

Nagle trafia Cię strzała Amora. I nie ważne, czy pierwszy, drugi, czy enty raz. Zwyczajnie któregoś dnia, idąc ulicą, siedząc w autobusie, czy tramwaju, a nawet w szkolnej ławce- zdarza się nie raz, ale zawsze tak samo mocno uderza. Co zrobić, by nie stracić, a zyskać w miłości i jak utrzymać związek? Tu napiszę Wam kilka cennych wskazówek. Zaczynajmy!

POMOCNA BRZOZA

Wczesną wiosną znajdź dwie brzozy w jakimś cichym zagajniku w środku lasu. Zbierz gałązki młodej, małej brzózki z ledwo rozwiniętymi pączkami listków. Następnie pozbieraj rosnące nieopodal zioła lub kwiaty, jeśli już takie spotkasz, kłosy traw, zbóż. W następnej kolejności zapleć wieniec z tego, co udało Ci się zebrać. Podczas zaplatania wianka, mantruj i afirmuj na temat, jaki ma być przyszły ukochany/ ukochana, czego oczekujesz i pragniesz po tej miłości, same rzeczy, o których skrycie marzysz. Poświęć godzinkę na to wszystko, nie spiesz się, skoncentruj, wysyłaj do wieńca same pozytywne wibracje. Następnie znajdź starą, ogromną, sędziwą brzozę- takie „drzewo Matkę”. Przykucnij pod nim i ofiaruj jej owy wieniec, z prośbą rychłego spełnienia prośby, prosząc dobre Duchy, a nawet dobre Wróżki 🙂 o przychylność i szybkie spełnienie. Obok wieńca połóż np. jabłko, czy jakieś słodkie ciastko( pożywka dla owadów:) w podziękowaniu i jako ofiarę.

Możesz być pewna/ pewien, że Twoja prośba zostanie w stu procentach spełniona.

Pamiętaj, by podziękować roślinom za ich dary przed zerwaniem. Warunek konieczny.

WRZOŚ SIĘ WRZOSIE

Kolejnym małym czarem jest bukiecik wrzosu. W porze jego kwitnienia, zbierz taki bukiecik, dziękując roślinie za dary. Nie słuchaj plotek, że wrzos przynosi nieszczęście! Jest to roślina, której moc od wieków wykorzystywana jest do czarów miłosnych, a najchętniej w celu, by wzniecić ogień miłości między kochankami.

Zrób zatem bukiecik, przewiązując go mocno różową lub mocno czerwoną wstążką lub muliną.

Podczas zbierania kwiatów wrzosu, możesz nucić lub śpiewać całkiem głośno słowa: „ Kwiecie wrzosu, pomóż mi, by kochany ze mną był. Niechaj pragnie mnie jak nikt, od dziś ze mną będzie żył”. Lub też inne, wyrażające pragnienia miłości słowa. Skup się wtedy na jednej osobie, wizualizuj jak łączy Was wspaniałe uczucie jedności i miłości.

Kiedy już bukiecik będzie gotowy, połóż go przy rzece, najlepiej względnie czystej i klarownej, nie mętnej!! Pozostaw go tam dla Dobrych Duchów Natury.

OD SPOJRZENIA DO WPOJENIA

Mam dla Was jeszcze jeden sekretny czar na uwiedzenie kochanka/ kochanki. Sposób wymagający zaangażowania i … kontaktu z bliską osobą. Mianowicie musisz zabawić się w kucharza/ kucharkę 🙂 Jak każda szanująca się czarownica, musisz zaopatrzyć się w kilka aromatycznych przypraw. Pamiętaj, by do gotowania nie używać tych samych mieszanek ziół, co do czarów i zaklęć! To takie małe BHP czarownicy 😉

Przygotuj:

  • garnek z wodą( porcja dla 2 osób)

sól i pieprz

liść laurowy

ziele angielskie

tymianek

koper( najlepiej świeży)

pietruszkę

cebulkę i por

seler

marchew

kawałek imbiru w korzeniu

i najważniejsze LUBCZYK.

Teraz wrzuć warzywa, listek laurowy i kawałek imbiru na wolny ogień. Kiedy będą miękkie, wsypuj po kolei przyprawy( wszystko wg upodobań smakowych). Na samym końcu dodaj lubczyku, mówiąc- „Jedno wejrzenie i spełnione serca pragnienie.” Kiedy zupa będzie gotowa, a jej aromat wypełni dom, zaproś ukochaną osobę do stołu. Jeśli chcesz, przygotuj wcześniej cały anturaż;] I teraz najważniejsze- usiądź tak, by ukochana osoba była naprzeciwko Ciebie i pilnuj, by po pierwszym „ kęsie” potrawy, spojrzała Ci prosto w oczy! Dalej sam się przekonasz 😉

Po tych kilku poradach( sprawdzone sposoby i bardzo skuteczne), na pewno pozostaniecie sobie wierni na długie, długie lata 🙂 Pamiętaj jednak- magia to nie jest zabawa, dlatego zanim podejmiesz się jakiegokolwiek czaru z wyżej wymienionych propozycji, upewnij się, że na pewno masz czyste i szczere intencje.

Powodzenia:)

autor- ajka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *