8 września 2014

Tarot – 0 Głupiec

0 – Głupiec

Ogólnie:

Głupiec, jest to karta tarota którą w różnych taliach można znaleźć w różnej pozycji, albo na początku Wielkich Arkan, albo na ich końcu.

Wygląd wraz z moją charakterystyką:

Na tej karcie zauważyć można mężczyznę, ciężko stwierdzić na co patrzy głupiec, Ja mam kilka teorii, jedną  z nich jest to że głupiec obserwuje niebo.

Po prawej stronie głupca można zauważyć w górnym rogu słońce, wnioskuję z tego że słońce zachodzi a głupiec wyczekuje nocy. Dodatkowo postać ta trzyma w ręku tobołek, według mnie jest to jego doświadczenie które zdobył podczas swojej wędrówki, oraz takie doświadczenie które może jeszcze w przyszłości wykorzystać.
Na karcie tej jest jeszcze jeden szczegół który mnie najbardziej interesował, a mianowicie pies. Jak wiadomo pies jest najwierniejszym przyjacielem człowieka. Oznaczać to może że zawsze możemy liczyć na przyjaciół w trudnych chwilach.

Interpretacja karty.

W miłości:
Jeżeli jesteś w związku, możesz spodziewać się chwilowej stagnacji, czasami szara rzeczywistość lubi się zakraść do nas, nie pozwól jej przetrwać. Jeżeli natomiast jesteś samotny, nie spodziewaj się wielkiej miłości w najbliższym czasie.

W finansach:
Jeżeli masz ciężką sytuację materialną, choć to ciężkie i łatwo jest powiedzieć, nie zaciągaj kredytów, pożyczek. Nie jest to najlepszy okres do tego. Najlepiej zaciągnąć pasa i dać czasowi, czas na rozwiązanie problemów.

W zdrowiu:
Nie masz powodów do zmartwień, dobrze jest oczywiście unikać nałogów, starać się więcej odpoczywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *