5 listopada 2014

Horoskop 2015 – Bliźnięta 22 V – 20 VI

Horoskop 2015 – Bliźnięta 22 V – 20 VI

Miłość:

Jeżeli jesteś w związku, w roku 2015 prawdopodobnie między Wami może się nie układać tak jakbyście tego chcieli. Jeżeli chcecie tego uniknąć i wznieść swój związek na wyższy poziom zwróćcie uwagę na sygnały partnera. Do tej pory ich nie dostrzegaliście ale dobrze by było to naprawić. Nie dajcie drugiej osobie odejść od siebie z byle głupiego powodu.
Jeżeli jesteś samotny: możesz mieć lekkie problemy z znalezieniem drugiej połówki, ale nie załamuj się z tego powodu. Prawdopodobnie Twoim problemem jest Twoje podejście do sprawy, przeanalizuj swoje zachowanie, być może jest coś co możesz w sobie poprawić albo zmienić aby Ci się zaczęło powodzić w kwestii miłosnej.

Finanse:

Zwróć uwagę na to co robisz, każda mała pomyłka w przyszłości może mieć duży wydźwięk. Postaraj się nie podpisywać żadnych wiążących umów jeżeli nie jesteś pewny czy dasz sobie radę z ich wywiązania się. W kwestii finansowej nie widać jakichś wielkich zmian, jeżeli jesteś bezrobotny znajdziesz pracę, ale nie będziesz z niej usatysfakcjonowany.

Zdrowie:

Nie zapowiada się na to iż osoby z pod tego znaku zodiaku będą miały perfekcyjne zdrowie. Jeśli tylko coś złapiecie, zachorujecie nie zwlekajcie, udajcie się do lekarza, odpocznijcie a i przede wszystkim zażywajcie więcej witamin.

Ogólnie:

Dla Ciebie najważniejsze będzie dobre samopoczucie, jeśli wszystko do okoła będzie szło nie po Twojej myśli nie powinieneś się załamywać. Dobrą radą było by spędzać więcej czasu w gronie znajomych którzy wiedzą jak poprawić Ci humor w szczególności gdy tego będziesz potrzebował najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *