5 listopada 2014

Horoskop 2015 – Koziorożec 22 XII – 19 I

Horoskop 2015 – Koziorożec 22 XII – 19 I

Miłość:

Jeżeli jesteś samotny: Zodiak jest po Twojej stronie, poznasz kogoś z kim będziesz chciał spędzić resztę swojego życia, praktycznie ta osoba jest koło Ciebie i znasz tę osobę ale jeszcze o tym nie wiesz, jak mówi tekst piosenki „Do zakochania jeden krok, jeden maleńki krok nic więcej” tyle właśnie Wam będzie potrzeba aby spędzić z kimś resztę swojego życia.
Jeżeli jesteś w związku: Dla koziorożców tarot ma dobrą wiadomość, związki przetrwają ten rok w zgodności z partnerem. Prawdopodobnie będzie Wam się szykował wyjazd wspólny  na wakacje. Jeśli byście mieli jakieś problemy w porozumiewaniu się między sobą, to po prostu porozmawiajcie albo wyjdźcie na miasto na romantyczną kolację

Finanse:

Rok 2015 dla Was będzie rokiem sukcesu zawodowego, w kartach widzę że Wasza pozycja w pracy się umocni, jest możliwość awansowania, nawet bym powiedział że widać charakter przywódczy w kartach co oczywiście może wiązać się z bardzo dobrym stanowiskiem w pracy. Koziorożce są bardzo dobre w podejmowaniu trafnych decyzji.

Zdrowie:

Dużo powiedzieć się nie da na temat zdrowia, ogólnie będziecie w dobrej kondycji. Róbcie to co robiliście do tej pory, możecie również zacząć uprawiać jakieś sporty w celu rekreacyjnym.

Ogólnie:

Tarot jest dla Was przychylny na nowy rok. Nie mam jakichś większych rad, po prostu korzystajcie z wolnego czasu ile tylko dacie rady, po prostu żyjcie pełnią życia. A jeżeli coś Wam w tym przeszkodzi będzie to chwilowe. Nie nastawiajcie się źle, ważne jest aby mieć głowę podniesioną do góry i jazda do przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *