5 listopada 2014

HOROSKOP 2015 – Lew 23 VII – 22 VIII

HOROSKOP 2015 – Lew 23 VII – 22 VIII

Miłość:

Jeżeli jesteś samotny: Czeka Cię coś fajnego w nowym roku, widać że na swojej drodze spotkasz swoją miłość, zacznie się od zwykłego spotkania, zadurzenia się a potem to już tylko czas zweryfikuje, niemniej jednak widać przed Tobą długi, szalony związek.
Jeżeli jesteś w związku: Między Wami zacznie znowu się układać, związek będzie postępował do przodu, prawdopodobnie czekać Was będzie coś czego się nie spodziewaliście. Dobrze by było może zaplanować jakiś wyjazd wspólny?

Finanse:

Jeżeli nie masz pracy, znajdziesz Ją, jeżeli jednak masz pracę możesz spodziewać się że będzie jej więcej, wydarzenia w pracy będą szybko się rozwijały. Jeżeli dostaniesz jakąś lepszą ofertę, będziesz mógł spokojnie Ją przyjąć.

Zdrowie:

Nie ma co narzekać, zdrowie ogólnie dobre, jeżeli byś zachorował to się nie przejmuj nie będzie to nic poważniejszego. Korzystaj więcej ze sportów, może zacznij bieganie? Albo idź na basen.

Ogólnie:

Rok 2015 dla Lwów, będzie rokiem zdecydowanie szybkim, mam na myśli ruchliwym pełnym życia. Będziecie mieli okazję przeżyć coś ciekawego, zakochać się czy dostać lepszą ofertę pracy, wszystko to dobrze będzie wpływało na Wasze samopoczucie a i przy okazji nie będziecie mieli okazji zrezygnować z wypadów z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Barbara on 20 września 2015, 22:40
  1. Ten zapis raczej jest trafny, bardzo możliwe, że coś się spełni.Mam takie przeczucie, a ono raczej mnie nie myli.