5 listopada 2014

HOROSKOP 2015 – Panna 23 VIII – 22 IX

HOROSKOP 2015 – Panna 23 VIII – 22 IX

Miłość:

Jeżeli jesteś samotny: W najbliższym roku Panny powinny bardziej zwrócić uwagę na osoby w ich towarzystwie, nie należy bowiem wpadać w byle kogo objęcia aby tylko wylać swoje smutki i żale, dobrze by było aby Panny bardziej się postarały, oczywiście nie szukajcie na siłę tylko dajcie czasowi czas na to aby druga połówka sama Was znalazła.
Jeżeli jesteś w związku: Osoby w związkach z pod tego znaku zodiaku mogą mieć problemy w ich utrzymaniu, nie należy tylko mieć pretensji do drugiej osoby, zwróćcie uwagę też na swoje zachowanie, bo być może wina jest po Waszej stronie, ogólnie karty mówią że rok 2015 będzie dla Was problematyczny, niemniej jednak jesteście w stanie tego uniknąć, wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was.

Finanse:

Tak jak w związkach możecie mieć problemy, tak i w pracy je możecie mieć, tylko sytuacja tutaj wygląda inaczej, ponieważ to Wy powinniście zwrócić uwagę na osoby plotkujące na Wasz temat, od takich osób najlepiej jest się trzymać z dala ponieważ nie tylko mogą zaszkodzić ale też utrudnić Wam życie. Jeżeli już będziecie mieli jakieś problemy, możecie zwrócić się o pomoc czy opinię do swoich przyjaciół, jest większe prawdopodobieństwo iż oni ocenią sytuację bardziej obiektywnie niż Wy.

Zdrowie:

Wasze zdrowie w przyszłym roku będzie zależało tylko i wyłącznie od Waszego stanu psychicznego, jeżeli dacie sobie aby inni na Was wpływali nie narzekajcie iż stan Waszego zdrowia się pogorszy.

Ogólnie:

Rok 2015 nie będzie Was rozpieszczał zarówno w aspekcie miłosnym jak i zawodowym ale to nie powód do tego aby się załamywać. Panny powinny bardziej zastanowić się nad swoim życiem, nad swoimi wartościami bo być może dzięki temu odkryją swoje prawdziwe Ja i dzięki temu polepszą swoje życie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *