5 listopada 2014

HOROSKOP 2015 – Rak 21 VI – 22 VII

HOROSKOP 2015 – Rak 21 VI – 22 VII

Miłość:

 Jeżeli jesteś samotny: na swojej drodze prawdopodobnie spotkałeś już miłość swojego życia, niemniej jednak jeszcze nie wiesz że ona jest koło Ciebie, czasami to co jest przed nami jest przez nas nie dostrzegane, właściwie dlatego powinieneś zwrócić uwagę na osoby koło Ciebie.
Jeżeli jesteś w związku: Przyszły rok może przynieść Ci trochę zawodów miłosnych, ale będą to krótkie epizody, więcej będzie tych szczęśliwych chwil z swoją drugą połówką. Widać w kartach przed Wami wyjazd, wspólne spędzenie czasu.

Finanse:

Zodiakalne raki, mają szczęście do spraw finansowych, karty praktycznie mówią o tym iż będziecie przyciągali pieniądze. Ale proszę tego tak nie interpretować iż te pieniądze będą z nieba spadały. Hehe jakby nie było Raki mają większą szansę na pozyskanie awansu czy dostania premii w pracy.

Zdrowie:

Na temat zdrowia można powiedzieć że jest ogólnie dobre. Jedyną radą dla Was jest abyście więcej czasu poświęcali relaksowaniu się. Np. słuchanie muzyki, czy np. uprawianie jakichś sportów.

Ogólnie:

Rok 2015 przyniesie Wam kilka niespodzianek. Będzie to rok lepszy od roku obecnego, miłość sama zapuka do Waszych drzwi o ile je tylko otworzycie przed nią to będziecie na dobrej drodze do szczęścia. Rok 2015 nie musi być nudny, możecie też zrobić coś na co nigdy nie mieliście odwagi, albo na co nigdy nie mieliście czasu. Nie musi to być coś głupiego, może to być nawet spełnienie Waszych marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *