5 listopada 2014

HOROSKOP 2015 – Ryby 19 II – 20 III

HOROSKOP 2015 – Ryby 19 II – 20 III

Miłość:

Jeżeli jesteś samotny: Rok następny nie będzie dla Ciebie rokiem sprzyjającym w związkach,  jeżeli poznasz kogoś, to nie zakochuj się na zabój, bo być może jest to związek chwilowy, kłamliwy w którego nie należy inwestować głębokich uczuć.
Jeżeli jesteś w związku: W roku 2015 czeka Cię trochę problemów z drugą połówką. Nie będzie to czasami miłe i zapewne będziesz chciał od niej odejść, ale może zastanów się skąd się biorą te problemy, może porozmawiaj z nią? To powinno pomóc.

Finanse:

Dla ryb tarot nie ma zbyt dobrych wieści, prace będziecie utrzymywali taką jaką macie, ale na jakieś podwyżki czy awanse raczej nie będziecie mieli szans. Dobrze by było również sobie przyoszczędzić trochę grosza tak na czarną godzinę.

Zdrowie:

Zdrowie ogólnie dobre, jeżeli zacznie Was coś brać, nie zwlekajcie tylko udajcie się po radę do specjalisty, lekarza bo czasami nawet zwykły kaszel może oznaczać poważną chorobę.

Ogólnie:

Ryby nie są w dobrej sytuacji w roku 2015. Nie wszystko będzie szło po Waszej drodze, często będziecie musieli stawić czoła wyzwaniom. Albo będziecie musieli poznać prawdę, nawet jeśli będzie ona okrutna. Niemniej jednak życzę Wam wszystkiego co najlepsze i oby wróżba się nie spełniła dla Was.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *