5 listopada 2014

HOROSKOP 2015 – Strzelec 22 XI – 21 XII

HOROSKOP 2015 – Strzelec 22 XI – 21 XII

Miłość:

Jeżeli jesteś samotny, dobrze się zastanów kogo tak naprawdę szukasz, nie rzucaj się pierwszej lepszej osobie w ramiona bo to na dobre nie wyjdzie a jeśli już to na pewno nie na długo.
Jeżeli jesteś w związku, Strzelce będą potrzebowały więcej swobody, małej odmiany niestety taka odmiana może Was kosztować zerwanie związku, jeżeli Wam zależy na drugiej osobie postarajcie się nie kombinować.

Finanse:

Jeżeli masz jakiś plan na swoją przyszłość, postaraj się go przeanalizować dokładnie, nawet jeżeli miałbyś to robić 100 razy. Zakreślenie wszystkich za i przeciw jest tutaj ważne, ponieważ jeśli popełnisz błąd może Cię to dosyć dużo kosztować.

Zdrowie:

Karty ogólnie opisują zdrowie jako dobre. Jeśli coś Ci dolega spróbuj się leczyć naturalnymi sposobami. Zafunduj sobie wizytę na siłowni i korzystaj z życia.

Ogólnie:

Każda podjęta decyzja przez strzelców będzie musiała być dobrze przemyślana, zachowuj we wszystkim rozwagę oraz umiar. Jeżeli będziesz miał chwile słabości nie popadaj w stan melancholii postaraj się zrelaksować, zabawić a wszystko powinno być dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *