5 listopada 2014

HOROSKOP 2015 – Waga 23 IX – 23 X

HOROSKOP 2015 – Waga 23 IX – 23 X

Miłość:

Jeżeli jesteś samotny: Poznasz w roku 2015 kogoś z kim stworzysz trwały związek, karty mówią o zmianie statusu, z singla na zajętego. Prawdopodobnie miłość jest na wyciągnięcie ręki tylko jeszcze o tym nie wiesz.
Jeżeli jesteś w związku: Jeżeli związek nie idzie po Twojej myśli, nie jesteś zadowolony, może lepiej było by z niego zrezygnować? Natomiast jeżeli wszystko idzie dobrze, jesteś szczęśliwy to może czas na zawarcie związku małżeńskiego, a jeżeli już jesteś w takim związku to może czas pomyśleć o potomku?

Finanse:

Dla Wag rok 2015 będzie pełny wielu spraw do załatwienia, nie należy się z niczym śpieszyć, wszystko sobie powoli poukładajcie i załatwiajcie sprawy po kolei a najlepiej na bieżąco, nie dopuśćcie jednak do jakichś niedomówień bo takie mogą Wam tylko przeszkodzić w Waszej karierze.

Zdrowie:

Jeżeli tylko dbasz o swoje zdrowie, to nie masz się czym martwić. Pamiętaj o relaksie a małe dolegliwości powinny szybko ustąpić.

Ogólnie:

Zmiany jakie przyniesie rok 2015 mogą być zmianami na lepsze, nie należy się ich obawiać. Przed Tobą nowy etap w życiu nie pozwól sobie zaprzepaścić szansy na lepsze życie i idź przez życie z podniesioną głową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    beata on 27 grudnia 2014, 21:12
  1. horoskop super dzienkuje