10 grudnia 2014

Nasza Aura

aura

TO, CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ NA TEMAT AURY-

Aura to pole energii, otaczające istoty żywe, a także przedmioty martwe. Każdy z nas posiada tzw. „ otoczkę” wokół całego ciała. Wyglądem przypomina owalną smugę jasnego światła i otacza całe ciało, czy przedmiot.

W zależności od stanu zdrowia, poziomu energii, samopoczucia, stanu ducha, aura, która nas otacza, może mieć inny kolor. Osoby chore, szczególnie przewlekle mają z reguły aurę w kolorze brązowym, czarnym. Ciemny kolor aury ukazuje nam, iż organizm potrzebuje uzdrowienia.

Osoby zdrowe, pełne wigoru i witalności, aurę będą miały w kolorach jasnych i ciepłych. Podobnie osoby zakochane- te mają najpiękniejszą aurę- jasnoróżową, lekko złocistą i w odcieniach pomarańczy;]

Aura może być o małej grubości lub taka, jaką podobno miał Budda- sięgająca kilkunastu kilometrów.

Kiedy kogoś lubimy, nasze aury mieszają i stykają się ze sobą wzajemnie, natomiast w przypadku antypatii, aury będą się odpychały.

Aurę można zaobserwować na kilka różnych sposobów. Najczęściej jest to pole energii o owalnym kształcie, które całkowicie otacza dana postać. W przypadku, kiedy człowieka coś boli, w tym miejscu aura będzie miała jakby wgłębienie, upust energii, dopiero w momencie, kiedy ból minie, aura wróci do stanu poprzedniego.

Aura składa się także z różnych warstw. Są to tzw. ciała subtelne, których może być nawet kilkanaście. Każda z aur przedstawia inny aspekt życia- mentalna jest odnośnie procesów życiowych. Możemy wyróżnić jeszcze aurę astralną, przyczynową, eteryczną oraz fizyczną.

Zazwyczaj są one od siebie oddzielone, ale splatają się ze sobą, tworząc coś na kształt siatki energii.

Jeśli chcemy zobaczyć aurę, możemy wykonać bardzo proste ćwiczenie.

ĆWICZENIE NA WIDZENIE AURY.

Usiądź wygodnie na podłodze w przyciemnionym świetle. Zbliż do siebie obie dłonie na odległość około 10 cm tak, by były do siebie równoległe wnętrzem. Skoncentruj się, zamknij oczy. Teraz poczujesz napięcie między obiema dłońmi, powolutku, centymetr po centymetrze zbliżaj do siebie obie dłonie, by poczuć aurę, jak odbijają się i odpychają od siebie wzajemnie obie dłonie. Następnie otwórz oczy, zbliż do siebie dłonie tak, by delikatnie stykały się palcami wskazującymi. Następnie, zmruż lekko oczy. W tej chwili powinieneś dostrzec delikatną poświatę wokół palców. To jest właśnie Twoja aura. Z czasem, po kilkutygodniowej praktyce, nauczysz się rozpoznawać kolory.

Jest wiele metod na widzenie aury, można poznać je dzięki literaturze, na przykład Richarda Webstera.

W aurze widoczne są pełnia życia, witalność, optymizm, a więc nie tylko stan fizyczny organizmu, ale również stan duszy oraz emocje.

Za pomocą aury, można uzdrawiać inne osoby, zwierzęta, a nawet rośliny. Do tego celu, możemy nauczyć się bioenergoterapii lub zgłosić do bioenergoterapeuty, który powinien udzielić nam wszelkich wskazówek.

Jedną z metod uzdrawiania aury jest… wdychanie kolorów. Wystarczy( najlepiej na świeżym powietrzu), wizualizować kolor i głęboko oddychać, wyobrażając sobie, że ów kolor wdychamy.

I tak, na przykład osoba chora na anemię lub niedobory innych składników mineralnych, niż żelazo, może wizualizować, jak wdycha kolor czerwony.

Aura odzwierciedla także charakter danej osoby- aura człowieka szczodrego, będzie silna, jasna, barwna, pastelowa, natomiast skąpca- przybrudzona, ciemna lub szara, pełna bruzd.

Bardzo dobrze jest zadbać o siebie i swoją aurę- zachować pozytywne uczucia, dobro i miłość, sprawność fizyczną, odpoczynek. Zadbane ciało zadba o Ciebie, a Twoja aura będzie pięknie mieniła się jasnym światłem i pastelami.

 

autor- ajka

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *