5 września 2014

O mnie

Bartemaus

Kim jestem?

To jest bardzo dobre pytanie. Mam w chwili obecnej 26 lat, pochodzę z Krakowa, na imię mi Paweł ale używam mojego nicku z forum zp. Pierwszy raz użyłem tego nicku właśnie na tamtym forum i tak mi już zostało. Wielu z użytkowników zna mnie pod tym nickiem dlatego właśnie tak zostanie Bartemaus to Ja.
Jak już napisałem wróżeniem zajmuję się od kilku lat, a zaczęło się to wszystko od czasu gdy zacząłem szukać informacji na temat snów. Ponieważ kilkakrotnie zdarzyło mi się że śniłem o czymś a po jakimś czasie mój sen miał swoje odzwierciedlenie w życiu codziennym. Śniłem o miejscach, o ludziach, widziałem wszystko, czułem zapachy nawet we śnie i tego samego doświadczałem po jakimś czasie w życiu codziennym. Widziałem dokładnie to samo co we śnie i nie mogłem tego zmienić.
Nie wiem na jakiej to zasadzie u mnie działa, do dnia dzisiejszego miewam takie sny ale jakby nie było to zapoczątkowało moją chęć zdobywania informacji na tematy ezoteryczne. Od tego wszystko się zaczęło.

Pierwszą talię kart kupiłem parę lat temu i jestem z nią nierozłączny, oczywiście nie trzymam jej przy sobie 24 h na dobę, bo dziwnie by było np. iść na imprezę z kartami czy do pracy, czy na zakupy. W każdym bądź razie jestem dostępny z wróżeniem można powiedzieć 24/7 więc serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Ajka

Witam, jestem Joanna. Wróżbiarstwem zajmuje sie od ponad dwunastu lat. Zajmuję sie doradztwem duchowym na podstawie analizy z Tarota. Interesuje sie szeroko pojęta ezoteryka, a także magią, więc od czasu do czasu napisze jakis artykuł. Zapraszam po wróżbę lub inne zlecenia, mój mail december4@wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    bartemaus on 5 marca 2017, 01:29
  1. Witam, jestem zainteresowany

  2. Mateusz on 20 stycznia 2016, 09:34
  3. Witam czy bylby pan zainteresowany wymiana linkiem z moim serwisem? http://www.tajemnice-swiata.pl