21 grudnia 2014

Ogólnie.

banner ezocud

Witajcie, na wstępie chciałbym przeprosić za dość długi okres oczekiwania na interpretacje kolejnych kart, abym był szczery zabiera to trochę czasu a jest teraz okres świąteczny, co też się wiąże z brakiem czasu.

Niemniej jednak, chciałbym napisać iż dziękuję wszystkim za pisanie komentarzy, niektóre komentarze na blogu bardzo mi się podobają inne nie, niemniej jednak biorę je pod uwagę.

Co do istoty nazywania mojej wróżby na rok 2015 horoskopem, napiszę iż nazwa ta jest prawidłowa ponieważ jak to zauważyła osoba pisząca komentarze, horoskop jest to na Polski język zaglądanie w czas, karty nie robią nic innego jak zaglądają w czas, w przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Nie znam się na obliczeniach astronomicznych niemniej jednak chciałem się ich nauczyć i w dalszym ciągu prowadzenia bloga zapewne będę powoli uzupełniał swoją wiedzę z tej tematyki.

Co do komentarza osoby która napisała mi że pier****e coś na czacie o kartach itd. i na gównie się znam, napiszę to tak. Prowadząc tego bloga jestem zobligowany do dostawania takich komentarzy, nie boję się ich i jedyne co mogę napisać drogi czytelniku, jeżeli Ci nie odpisuje prawdopodobnie Twój email jest w skrzynce spam której nie wyświetlam. Jeżeli jest jakiś mail na którego nie odpisałem musiało to być dawno temu ponieważ od jakiegoś tygodnia czasu albo i dwóch nie dostałem żadnego emaila z bloga. Jak znajdę czas to odpiszę, a jeżeli oczekujesz odpowiedzi to możesz się przypomnieć, to nic nie kosztuje a zawsze lepiej to wygląda niż pisanie mi komentarzy że się nie znam na rzeczy.

 

A tak ogólnie to chciałbym Wszystkim życzć Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt.

Na bloga mam jeszcze pełno pomysłów, po prostu bądźcie ze mną, komentujcie dalej i piszcie co byście tutaj chcieli a Ja postaram się Wam to dać.

 

Dziękuję i do zobaczenia wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *