13 października 2014

Tarot – As kielichów

as_kielichowTarot – As kielichów

Kielichy, królestwo kart tarota które podoba mi się pod względem symbolów, pod względem przedstawionych tutaj rysunków na kartach. Zresztą zobaczcie sami w miarę interpretacji kolejnych kart.

Wygląd karty:

W centralnym położeniu karty, na ręce wyłaniającej się z chmury, zauważyć można wielki kielich, Kielich ten przyozdobiony jest literą W, w stronę kielicha zwrócony jest biały gołąb z opłatkiem w pyszczku. Oznaczać to może opatrzność boską, błogosławieństwo. Z kielicha niczym jak z fontanny w dół wylewa się woda do jakiegoś zbiornika wodnego z liliami wodnymi.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, przed Tobą widać początek czegoś nowego i dobrego, widać że jesteś osobą która lubi flirtować i to na pewno Ci w tym pomoże.
Jeżeli jesteś w związku, macie błogosławieństwo kart, prawdopodobnie możecie się również spodziewać dziecka czego Wam życzę.

W finansach:

Dzięki swojej intuicji oraz zdolności twórczej będziesz w stanie wyjść po za innych, pokażesz się szefostwu z dobrej strony a oni to zauważą, dodatkowo jesteś osobą która lubi pomagać innym w potrzebie a to też będzie Ci na rękę.

W zdrowiu:

Nic nie musisz robić, szczęście jakim się teraz napawasz samo Ci pomoże. Oby tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *