20 października 2014

Tarot – II kielichów

II kielichówTarot – II kielichów

Druga karta z królestwa kielichów która już na pierwszy rzut oka może się nam spodobać, na karcie widać akt miłosny co można bardzo łatwo zinterpretować w szczególności w aspekcie miłosnym.

Wygląd karty:

Karta przedstawia mężczyznę i kobietę, trzymających w ręku kielichy, postacie zwrócone są do siebie twarzami. Mężczyzna wyciąga rękę do kobiety a nad ręką jego widać można znak połączenia się. Na górze karty po środku zauważyć można głowę lwa ze skrzydłami. A w tle karty daleko oddalony dom rodzinny.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, czeka Cię coś fajnego i przyjemnego, zacznie się od romantycznego spotkania, rozmowy w której odkryjecie zgodność uczuć oraz te same zainteresowania. To zrodzi małe uczucie które będzie rosło i się umacniało. Jeżeli jesteś w związku, czego chcieć więcej? Miłość aż kwitnie a pragnienie spędzenia czasu z drugą osobą tylko Was przybliży do siebie.

W finansach:

Trzymaj rękę na pulsie, wszystkie decyzje podejmuj powoli, dobrze je przemyśl zanim zaczniesz działać, a sukces sam zapuka do Twych drzwi.

W zdrowiu:

Wiele powiedzieć się nie da, podtrzymuj dobre samopoczucie tak długo jak tylko dasz radę a zdrowie będzie się utrzymywało na stałym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *