13 stycznia 2015

Tarot – II Monet

II DenaryTarot – II Monet

To już druga z kolei karta monet, jak już poprzednio wspomniałem monety inaczej nazywane są pentaklami, ale inną też nazwą którą stosuje się w tarocie są denary. Karta którą opisuję jest dosyć przyjemna dla oka, zresztą sprawdźcie sami.

Opis karty:

Na pierwszym planie widać mężczyznę, bawiący się dwoma monetami, mężczyzna wygląda na kuglarza, który pokazuje sztuczki właśnie z owymi denarami, zaplątane paskiem jakiejś materii w kształcie znaku nieskończoności, w tle widać wzburzone morze z okrętem po prawej stronie owego kuglarza.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać że ciężko u Ciebie jest z startem, to znaczy z poznawaniem swoich partnerek życiowych, nawet jeżeli tak jest nie martw się ostatecznie znajdziesz kogoś, ponieważ widać przed Tobą sukces na tym polu.
Jeżeli jesteś w związku, widać przed Wami urozmaicenie, Wasz związek będzie przechodził stany od raczej spokojnego związku do stanów bardziej szalonych i będziecie próbowali nowych rzeczy.

W finansach:

Widać że jesteś osobą sukcesu, ale również karta pokazuje Ciebie jako osoba pracująca bardzo dużo, nawet czasami na dwóch etatach. Karty również mówią o tym iż jest możliwość dostania korzystnej umowy w pracy, co może na początek być utrudnieniem ale potem będzie tylko lepiej.

W zdrowiu:

Twoje zdrowie się zmieni, na początku może będzie lekki katar, czy przeziębienie, ale szybko z tego wyjdziesz. Najlepiej by było jakbyś może próbował rano pić jakieś napoje które dodadzą Ci sił i Cię uodpornią?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *