30 listopada 2014

Tarot – III Kielichów

III Kielichów Tarot – III Kielichów

III Kielichów może nam się miło kojarzyć z imprezowaniem, z ucztowaniem czegoś, jakiegoś osiągnięcia, czy sukcesu zawodowego. Karta wygląda miło dla oka, kolorystyka karty nie przedstawia jakichś skrajności, postacie namalowane na karcie wyglądają raczej na zadowolone, zresztą zobaczcie sami interpretację poniżej.

Wygląd karty:

Jak już powyżej udało mi się zauważyć, karta przedstawia 3 kobiety, każda z tych kobiet dzierży w ręce kielich ( puchar ), Kielichy owe skierowane są do góry, a ręce kobiet przeplatają się. Ubiór kobiet wskazywać może na jakieś huczne świętowanie, kobieta obrócona do nas plecami wygląda tak jakby w pewnym sensie tańczyła. Wszystkie te symbole z karty oznaczają zakończenie czegoś sukcesem, np. sprawy w pracy, czy dostanie np. awansu. Może to też być świętowanie plonów albo po prostu uczta na cześć jakiegoś zdarzenia.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, nie masz się co martwić, III kielichów mówi o świętowaniu, co też może oznaczać zmianę statusu. Widać w karcie iż to będzie związek pełen oryginalności, kompromisu jak i radości.
Jeżeli jesteś w związku:
Wasz związek jest wyjątkowy, świetnie się dogadujecie, ufacie sobie a to naprawdę bardzo dużo znaczy, w przyszłości między Wami widać zmiany, nie na gorsze czy coś. Zmiany na lepsze, na dalsze życie z sobą, na zaślubiny, poczęcie potomka.

W finansach:

Jeżeli jesteś w dziwnej sytuacji w pracy z której musisz wyjść cało, poszukaj innych rozwiązań niż te które do tej pory znalazłeś. Karta ta pokazuje iż kreatywność będzie Ci tym razem sprzyjała a osiągnięcie sukcesu zakończysz świętowaniem. Prawdopodobnie będzie to się również wiązało z podwyżką czy awansem, czego Ci życzę.

W zdrowiu:

Nawet jeżeli się choć trochę kiepsko poczujesz, nie przejmuj się to wkrótce minie. W kartach widać że nawet jeżeli coś Ci dolegało za niedługo skończą się Twoje problemy zdrowotne. Rada na przyszłość, zacznij żyć pełnią życia, korzystaj z niego ale nie zapominaj o zdrowiu oraz o ćwiczeniach czy uprawianiu sportów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *