1 stycznia 2015

Tarot – III Mieczy

III mieczyTarot – III Mieczy

Kolejna już 3 karta z królestwa mieczy, przedstawia ona przebite serce, ciężko napisać coś o tej karcie, niemniej jednak kojarzy mi się ona z czymś tajemniczym, z cierpieniem ale zarazem i zwycięstwem.

Opis karty:

Jak już powyżej napisałem, na karcie zauważyć możemy przebite serce. Serce owo przebijają 3 miecze, po prawej, po środku i po lewej stronie, miecze owe krzyżują się. W otoczeniu owego serca widać chmury z których prawdopodobnie pada deszcz dosyć obfity, tak można wnioskować po kreskach idących w dół od owych chmur.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, nie będzie łatwo Ci znaleźć drugiej osoby, ponieważ ciągle w sercu nosisz ból po utracie poprzedniej ukochanej. Ta rozpacz i ból nie dadzą o sobie zapomnieć i dzięki temu będzie Ci ciężko się z kimś związać.
Jeżeli jesteś w związku, niedobrane pary rozejdą się, związek nawet jeżeli szczęśliwy będzie przechodził ciężkie chwile, nie pozwólcie aby to co Was łączy was rozdzieliło.

W finansach:

Widać przed Wami podróż, która wiąże się z zawodem który wykonujecie. Wszystko będzie zależało od Was i od Waszej ciężkiej pracy, jeżeli się przyłożycie do tego co robicie osiągniecie sukces.

W zdrowiu:

Nawet najlepsze zdrowie czasami się może pogorszyć, jeżeli tak się stanie nie przestraszcie się, po prostu postarajcie się zmienić swoje nastawienie na bardziej przyjazne. Po za tym może najlepiej by było jakbyście odwiedzili lekarza i zrobili kontrolne badania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *