30 stycznia 2015

Tarot – III Monety

III DenaryTarot – III Monety

To już trzecia z kolei karta z królestwa denarów, tym razem karta wygląda tajemniczo, kolorystyka jest raczej ciemna co od razu nasuwa na myśl coś średnio miłego.

Opis karty:

Na karcie widać trzy osoby które stoją koło siebie. Kobieta i mężczyzna w prawym rogu, a po lewej stronie na ławce stoi mężczyzna. W otoczeniu tych osób widać zapewne kawałek jakiejś świątyni której filary ozdobione są trzema monetami.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, karty widzą przed Tobą sukces na polu miłosnym, widać że się starasz o ukochaną swojemu sercu osobę i ten wysiłek nie pójdzie na marne. Widać że działasz precyzyjnie, wiesz co zrobić aby uszczęśliwić drugą osobę.
Jeżeli jesteś w związku, nawet jeżeli mieliście jakieś kłopoty w związku, one miną, zaczniecie się lepiej dogadywać a to wszystko dzięki pracy jaką wkładacie w wasz związek aby się nie rozpadł, dodatkowym atutem jest tutaj wasze zaufanie do siebie.

W finansach:

W najbliższym czasie będzie Cię czekało mnóstwo wyzwań, ale czy im podołasz? Zapewne tak, widać że się dobrze przygotujesz do zaistniałej sytuacji, umiesz dobrze planować i jesteś perfekcjonistą w tym co robisz, trzymaj tak dalej a sukces sam do Ciebie przyjdzie.

W zdrowiu:

Nie trzeba dużo tutaj nic pisać, trzymaj formę tak jak to robiłeś do tej pory a nic wielkiego się nie stanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *