7 października 2014

Tarot – IV Buław

wa04Tarot – IV buław

Im wyższy numerek w arkanach małych ma karta, tym jest ona bardziej tajemnicza. Na tej karcie jest o tyle ciekawie o ile widać jakąś zabawę. Opiszę to bardziej w wyglądzie karty.

Wygląd karty:

Na pierwszym planie widać 4 pałki, ustawione są one koło siebie i wyglądają tak jakby podtrzymywały wieniec na górze, pod spodem na tle wielkiego zamku, stoją dwie osoby z kwiatami machające w stronę osoby patrzącej na kartę. Mogę śmiało przypuszczać że jest to obraz zaślubin w kartach tarota, osoby machające to mężczyzna i kobieta biorący śluby, a po ich prawej stronie ( naszej lewej ) widać ludzi bawiących się.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny poznasz swoją drugą połówkę z którą zaczniesz romansować. Jeżeli jesteś w związku, będzie to dla Was lepszy okres, szykują się Wam duże zmiany, związek będzie bardziej harmonijny, a być może i będziecie mieli plany na zbudowanie swojego własnego domu.

W finansach:

Wszystko na razie idzie zgodnie z planem, nic nie zmieniaj, nie wychylaj się, po prostu rób to co robisz i tak jak czujesz się z tym najlepiej.

W zdrowiu:

Dobrze będzie abyś uświadczył choć trochę odpoczynku, praca jest dobra ale wymęcza, być może dobrym pomysłem było by wyjechanie po za miasto z drugą połówką? Albo odpoczynek w gronie przyjaciół?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *