16 grudnia 2014

Tarot – IV Kielichów

Tarot – 25sr4sxIV Kielichów

Karta z wyglądu jest dosyć przyjemna dla oka, ale też zastanawiająca co autor ma na myśli. Moim zdaniem jest to pokazanie iż przyjdzie nam nad czymś mocno rozważać, zresztą zobaczcie sami.

Wygląd karty:

Pod drzewem w otoczeniu 3 kielichów siedzi po turecku mężczyzna, z jego lewej strony z chmury wystaje ręka która podaje mu kielich, ów mężczyzna wygląda jakby nad czymś mocno rozmyślał, a kielich wskazuje na to iż trunek być może pomoże mu oczyścić umysł i pozwoli mu lepiej przemyśleć sprawę i dojść do jakiegoś wniosku. ( Trunek ten to nie koniecznie alkohol )

Interpretacja karty:

W miłości:
Jeżeli jesteś samotny, w najbliższym czasie będziesz mógł się spodziewać jakiegoś przełomu na Twojej drodze uczuciowej, niemniej jednak decyzja będzie należała do Ciebie. Widać że wybierzesz mądrze, czego Ci życzę.
Jeżeli jesteś w związku, najbliższy czas będzie czasem zapomnienia, odpoczynku, związek będzie szedł po Twojej myśli, będziecie razem pracowali na swoją dalszą przyszłość. Przyszłość przyniesie Wam radość, czego chcieć więcej?

W finansach:

Dużych zmian nie będzie, niemniej jednak wszystko będzie zależało od Ciebie, od Twoich decyzji, podejmij je mądrze, a będziesz zadowolony z efektów. Dużo Ci do szczęścia nie potrzeba aby podnieść swoje zarobki czy dostać awans.

W zdrowiu:
Najlepiej jest robić to co robiłeś do tej pory. nie rezygnuj z aktywnego spędzania czasu na zażywaniu sportów, a zdrowie się nie pogorszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *