1 stycznia 2015

Tarot – IV Mieczy

IV mieczyTarot – IV Mieczy

Czwarta z kolei karta z królestwa mieczy, nie wygląda na szczęśliwą kartę. Kojarzy mi się z bólem, z śmiercią, z rozpamiętywaniem tego co było. Zresztą zobaczcie sami.

Opis karty:

Na głównym planie widać mężczyznę, zapewne na tronie w stanie spoczynku, wiecznego spoczynku, trumna jego przyozdobiona jest jednym mieczem, na ścianie widać pozostałe trzy miecze, a w lewym rogu karty widać witraż. Ciężko stwierdzić co on przedstawia na pewno jakichś ludzi.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, wszystko będzie zależało od tego jakie decyzje podejmiesz, niemniej jednak nie widać w najbliższej przyszłości przed Tobą związku który przetrwa naprawdę długie chwile.
Jeżeli jesteś w związku, przeanalizujcie swój związek, jeżeli się nie dobraliście możliwe że nie będziecie ze sobą szczęśliwi, karta mówi o separacji, o tym iż się rozejdziecie, ale czy to zrobicie będzie zależało tylko i wyłącznie od Was.

W finansach:

Twoja sytuacja będzie zależała tak naprawdę tylko i wyłącznie od Ciebie, od twojej roztropności, rozwagi i Twoich podjętych decyzji, wszystko dokładnie analizuj i nie daj się wciągnąć w intrygi.

W zdrowiu:

Zdrowie Twoje jest teraz na włosku, nie jest zbyt dobre ale nie jest też nie najgorsze. Dobrze by było abyś skonsultował się ze swoim lekarzem, być może badania kontrolne dadzą Ci więcej informacji o Twoim stanie zdrowia. Zacznij o siebie dbać inaczej możesz mieć poważne problemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *