30 stycznia 2015

Tarot – IV Monety

IV MonetyTarot – IV Monety

To już czwarta z kolei karta z królestwa denarów, przedstawia ona mężczyznę z monetami, zresztą zobaczcie sami w opisie karty.

Opis karty:

W centralnym punkcie karty widnieje postać mężczyzny siedzącego zapewne na ławce, ubranie mężczyzny mówi o jego pozycji, zapewne jest to ktoś z rodziny królewskiej ponieważ nosi na głowie koronę. Na koronie jest jeden z denarów, w swoich rękach trzyma on drugi, a pod jego stopami widnieją pozostałe dwa denary. W tle widać zarys miasta, zapewne dworu królewskiego.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, niestety najbliższy okres nie będzie dla Ciebie najlepszy, zdecyduj co jest dla Ciebie ważniejsze.
Jeżeli jesteś w związku, musisz zdecydować co jest dla Ciebie ważniejsze, miłość czy pogoń za pieniądzem? Jeżeli do tego dojdziesz, prawdopodobnie Twoja sytuacja się polepszy.

W finansach:

Zwróć uwagę na osoby w Twoim okręgu, prawdopodobnie ktoś Ci źle życzy a to może się dla Ciebie źle skończyć, niemniej jednak karta również mówi o tym iż w inwestycjach postępujesz mądrze co będzie prowadziło do nagrody.

W zdrowiu:

Nic nie jest ważniejszego od zdrowia, poświęć trochę czasu dla siebie na relaks, w szczególności po ciężkim dniu pracy. Czasami stres może wywołać więcej problemów niż jest to tego warte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *