11 października 2014

Tarot – IX buław

IX buławTarot – IX buław

Jedne z lepiej interpretujących się kart to te które pokazują coś więcej niż np. tylko kilka buław jak to było w przypadku VIII pałek. Tutaj na karcie widnieje postać mężczyzny co już można wykorzystać do samej interpretacji.

Wygląd karty:

Przy tej karcie opis nie będzie tak obszerny jak np. przy kole fortuny niemniej jednak na głównym planie widnieje postać mężczyzny trzymającego w ręku buławę, owy mężczyzna wygląda jakby był zaniepokojony, jakby się czegoś obawiał a owa buława była dla niego wsparciem,  W tle postaci za czymś co wygląda jak droga albo mały murek widać 8 pozostałych buław, w pozycji prostej, wygląda to tak jakby te buławy były wbite w ziemię i tworzyły mocny fundament.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, przygotuj się do poznania kogoś w kim możesz się zakochać, niemniej jednak postaraj się odczytywać tej osoby zachowanie, jej znaki które Ci wysyła, chodzi po prostu o to abyś źle nie wybrał. Jeżeli jesteś w związku, prawdopodobnie przeczuwasz że zbliżają się jakieś kłopoty. Nie daj się im i staw im czoła.

W finansach:

W Twojej pracy jest dużo osób które by chciały być na Twojej pozycji, uważaj na nie, bo prawdopodobnie będą próbowały Ci zaszkodzić.

W zdrowiu:

Jeżeli czujesz się słaby nie załamuj się, najbliższy okres jest bardzo dobry do regeneracji sił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *