25 grudnia 2014

Tarot – IX Kielichów

IX kielichówTarot – IX Kielichów

Jak dla mnie karta ta, wyjątkowo miło się kojarzy, w sumie nawet zabawnie. Fajnie dobrana kolorystyka karty również potwierdza moje przekonanie.

Opis karty:

Na samym środku karty widać mężczyznę siedzącego na stołku, odzianego w białą szatę oraz czerwony turban na głowie. Ręce mężczyzny są skrzyżowane, jakby na coś czekał. Nad głową owego mężczyzny widać 9 kielichów równo ułożonych koło siebie w pół okręgu, na czymś co wygląda jak niebieska szata, albo wysoki podest ozdobiony niebieską szatą.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, przed Tobą widać zmiany, poznasz osobę z którą się zwiążesz, a związek ten będzie stały uczuciowo. Niełatwo Ci będzie zmienić status, ale jak to zrobisz będziesz szczęśliwszy, w końcu przyszedł czas na ustabilizowanie swojego życia.
Jeżeli jesteś w związku, widać że Wasz związek jest udany, karta mówi o tym iż panuje między Wami harmonia a uczucia jakimi siebie darzycie są mocno zakorzenione. Fajnie panujecie nad swoimi emocjami a to naprawdę bardzo ciężka sprawa.

W finansach:

Ciężko jest Ci się przestawić na nowe tory, na nową sytuację ale zapewne będziesz musiał to zrobić aby polepszyć swoje życie w sferze finansowej. Prawdopodobnie może to się wiązać z większymi obowiązkami w pracy albo z jej zmianą na lepsze, niemniej jednak życzę Ci wszystkiego co najlepsze.

W zdrowiu:

Co tutaj dużo mówić, zdrowie Ci dopisuje. Nie wiem co robisz ale rób to dalej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *