1 stycznia 2015

Tarot – IX Mieczy

IX mieczyTarot – IX Mieczy

To już dziewiąta z serii karta z królestwa mieczy, oraz kolejna karta która przysparza mnie o nie lada problemy w interpretacji, kolorystyka karty jest nieco zimna, drastyczna.

Opis karty:

Na karcie widzimy postać kobiety, która zapewne budzi się z nieciekawego snu, rękami zakrywa twarz. Jej łoże jest bardzo szczegółowo zdobione dzięki czemu ciężko stwierdzić co tak naprawdę kryje się pod ryciną. Nad postacią równo koło siebie ustawionych jest dziewięć mieczy w pozycji poziomej.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, nie spodziewaj się wielkiej miłości przed sobą, prawdopodobnie dalej męczysz się z uczuciami z poprzedniego związku a to nigdy nie pozwoli Ci na znalezienie drugiego partnera, ponieważ w nim będziesz szukał ideału pierwszego.
Jeżeli jesteś w związku, Wasz związek może przechodzić ciężkie chwile, prawdopodobnie jedno z Was boi się o kogoś innego i to może zaważyć na losie Waszego związku. Po za tym będzie się to objawiało nieprzespanymi nocami czy kłótniami z partnerem.

W finansach:

Szykuje się przed Tobą spotkanie które być może zaważy o Twojej karierze, wiesz o tym i to Ci spędza sen z powiek. Nie obawiaj się, będzie dobrze.

W miłości:

Nie ma co tutaj dużo do powiedzenia, nie przemęczaj się, nie zamartwiaj się o innych, nie bierz na siebie problemów innych a będzie wszystko dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *