31 stycznia 2015

Tarot – IX Monet

9 monetTarot – IX Monet

Dziewiątka denarów jest to dosyć specyficzna karta, zastosowanie tutaj kolorów jasnych w większości koloru żółtego dobrze wpływa na odczyt karty. Do tego ta postać kobiety z siedzącym ptakiem na jej ręce wprowadzają swego rodzaju poczucie spokoju.

Opis karty:

W centralnym punkcie karty jak już zauważyłem widnieje postać kobiety, z wyciągniętą lewą ręką, na jej ręce siedzi spokojnie ptak. Można to zinterpretować jako uczucie spokoju, oraz zaufania. W otoczeniu owej kobiety widać piękną łąkę, z drzewami owocowymi, a u jej nóg widnieje 9 pentakli.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, dzięki swoim kontaktom, a mianowicie przyjaciołom którzy martwią się o Ciebie, poznasz kogoś z kim będziesz mógł stworzyć realny związek.
Jeżeli jesteś natomiast związany, widać że najbliższy okres jest okresem przemyśleń, będziecie musieli zdecydować co jest dla Was najważniejsze, po za tym będziecie musieli się uwolnić od ograniczeń jakie sobie nadaliście. Zaufajcie sobie pełnią zaufania.

W finansach:

Widać że Twoja praca przynosi efekty, nie martw się na pewno zostało to już zauważone przez Twojego przełożonego. Widać w karcie przypływ dużej gotówki. Nie marnuj czasu tylko bierz się za siebie i za swoją pracę.

W zdrowiu:

Lepiej dmuchać na zimne, jeżeli coś Ci dolega mądrze będzie zadbać o swoje zdrowie, iść do lekarza, skonsultować się z nim czy wszystko jest ok a jak nie to jak zaradzić osłabieniu organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *