29 września 2014

Tarot – IX Pustelnik ( Eremita )

tarot.9Tarot – IX Pustelnik ( Eremita )

Kolejna karta w Wielkich Arkanach, przedstawiająca mężczyznę, tym razem jest to obraz Pustelnika, mędrca odzianego w szatę, z długą białą brodą oraz trzymającym w ręku długi patyk który jest jego podporą.

Wygląd karty:

Jak już napisałem powyżej, karta przedstawia dojrzałego mężczyznę, który jest odziany w długą szarą szatę, mający również długą białą brodę oraz kij którym się podpiera. W prawej ręce eremita trzyma lampion.

Moja charakterystyka:

Sama nazwa postaci jak i jej wygląd, daje dużo do myślenia. Przede wszystkim mogę stwierdzić że pustelnik jest to osoba indywidualna, która zmaga się ze światem w pojedynkę, odziany w szatę, dzierżący długi kij i mający długą brodę mężczyzna zapewne jest osobą bogatą w doświadczenia. Lampa którą trzyma jest również tego symbolem, ale również symbolizuje ona drogę do poznania prawdy. Drogę którą nam oświetla abyśmy znaleźli to czego szukamy.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, pozwól aby czas wszystko rozwiązał, jeżeli szukasz miłości na siłę nie znajdziesz jej, miłość sama znajdzie do Ciebie drogę. Trzymaj się tego co jest. Jeżeli natomiast jesteś w związku, zwróć uwagę na to co się między Wami dzieje, jeżeli staracie się sobą manipulować zwróćcie uwagę czy to naprawdę się sprawdza i czy jesteście szczęśliwi z tego powodu? Ja osobiście bym postawił na to aby tego nie robić ponieważ możecie tylko pogorszyć

W finansach:

Na pewno masz marzenia aby ustabilizować swoje życie, zapewne przed Tobą stoi podjęcie jakiejś ważnej decyzji i wahasz się którą opcję wybrać, karta Eremity mówi o tym że w takiej sytuacji wybierzesz mądrze, mimo wszystkich utrudnień jakie będziesz miał aby wybrać właściwą opcję. Powodzenia życzę.

W zdrowiu:

Ostatnio możesz odczuwać jakieś dolegliwości, nie lekceważ ich, lepiej by było gdybyś zapytał o radę specjalisty ( lekarza )
Przy okazji na lepsze samopoczucie dobrze by było abyś zrobił coś dla siebie, coś co sprawia Ci przyjemność, może to być wyjście na piwo ze znajomymi, czy np. gra w football czy inne aktywności sportowe. To już zależy od Ciebie co lubisz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *