25 grudnia 2014

Tarot – Król kielichów

król kielichówTarot – Król kielichów

Karta wyglądająca bardzo majestatycznie, Król wygląda naprawdę poważnie, przez co można interpretować kartę jako osiągnięcie sukcesu, ale i też posiadanie dużego zasobu doświadczenia życiowego.

Opis karty:

Na samym środku karty, ulokowany jest tron na którym siedzi Król, w swej lewej ręce król trzyma berło, a w prawej ręce kielich. Król nosi szaty kolorowe, żółto, pomarańczowo niebieskie. Wygląda to naprawdę majestatycznie i poważnie. Tron króla kielichów usadowiony jest na morzu.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, przeanalizuj swoje uczucia do osób które są w Twoim towarzystwie, prawdopodobnie jest ktoś koło Ciebie kogo nie zauważasz a jest Twoim towarzyszem życia. Jeżeli nie chcesz być samotny zastanów się co i jak.
Jeżeli jesteś w związku, dużo powiedzieć się nie da z tej karty o osobach zakochanych, niemniej jednak widać harmonię w związku, zgodę. Jesteście partnerami którzy lubią analizować swoje uczucia, to dobrze bo wiecie na czym stoicie.

W finansach:

Jeżeli masz jakieś problemy finansowe czy w pracy, może zwróć się z radą do swojego taty? Karty mówią iż ojciec może nam czasami doradzić bardzo dobrze w sprawach czysto zawodowych.

W zdrowiu:

Widać że masz dystans do samego siebie, w pewnym sensie to dobrze. Najlepiej by było abyś zaakceptował to kim jesteś, swoje zdrowie zawsze można poprawić, ciało podbudować czy np. zredukować. Nie trać wiary, znajdź motywację i działaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *