1 stycznia 2015

Tarot – Król Mieczy

król mieczyTarot – Król Mieczy

Ostatnia karta z królestwa mieczy przedstawia dumnie wyglądającego króla na swoim tronie. Karta ta kojarzy mi się z mocnym charakterem, z osobą która ma ugruntowaną posadę.

Opis karty:

Na samym środku karty, na wielkim tronie sięgającym aż do samej góry karty zasiada król w niebieskiej szacie, z mieczem wyciągniętym przed siebie, za królem widać zarys drzew oraz chmury, z dwoma ptakami. Tron króla przyozdobiony jest rycinami które ciężko zinterpretować, niemniej jednak wyglądają mi te rysunki jakby na kształt motyli. Oraz dwoma księżycami ( tzn. sierpami księżyców )

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać że dobrze podchodzisz do sprawy poszukiwania drugiej połówki, w końcu Ją znajdziesz o ile dalej będziesz robił to co robiłeś do tej pory.
Jeżeli jesteś w związku, przed Wami widać długi związek, który będzie korzystny dla Was obojga. Będziecie mieli wiele spraw do rozwiązania ale tylko wspólnie będziecie mogli im podołać.

W finansach:

Jeżeli nie masz pracy, masz możliwość teraz składać papiery do policji, czy na np. jakąś posadę biurową w radzie miasta. Widać że jesteś osobą która lubi przywództwo. Jeżeli masz pracę, będziesz miał umowy do zawarcia które będą korzystne dla Ciebie.

W zdrowiu:

Zdrowie nawet jeśli Ci nie dopisywało, poprawi się, zwróć uwagę na to co jesz, może jedz więcej warzyw i owoców?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *