31 stycznia 2015

Tarot – Król monet

król denarówTarot – Król monet

Król monet jest już ostatnią kartą z królestwa Monet, jak i w mojej interpretacji ostatnią kartą którą interpretuję. Ogólnie karta wygląda przyjaźnie, ale ma też ciemne akcenty.

Opis karty:

Na karcie widzimy postać króla zasiadającego swój tron, ubrany jest on w szatę drogo zdobioną owocem grona. Zasiada on na czarnym tronie, w lewej ręce trzyma on monetę a w swojej prawej ręce trzyma berło. W tle widać mury zamku, oraz gałęzie jakiegoś drzewa.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać że konsekwentnie dążysz do tego aby Twoja druga połówka poczuła do Ciebie to co Ty do niej czujesz, Twój wysiłek nie pójdzie na marne.
Jeżeli jesteś w związku, widać że jesteś osobą która nadaje się na męża, opiekuna, na kogoś kto obroni swoją rodzinę przed problemami życia codziennego.

W finansach:

Jeżeli dostaniesz awans, będzie on słuszny ponieważ dobrze sobie radzisz jako przywódca. Widać że masz dobrą sytuację finansową i nie musisz się o to martwić.

W zdrowiu:

Wszystko prowadzi do Tego iż Twoje zdrowie będzie w stanie bardzo dobrym, niemniej jednak nie zapominaj się wysypiać i relaksować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *