13 października 2014

Tarot – Królowa buław

królowa buław 1Tarot – Królowa buław

Królowa buław jest to przedostatnia karta z królestwa pałek, wygląd karty jest bardzo majestatyczny, kolorowy i przykuwa uwagę. Karta jest pełna w symbole które można łatwo wykorzystać do interpretacji o ile się je dobrze odczyta.

Wygląd karty:

Na złotym tronie zasiada królowa buław, w ręku trzyma atrybut swojego królestwa, odziana w złotą szatę. Tron przyozdobiony jest wizerunkami zwierząt, prawdopodobnie głowy lwów robią za podpórkę rąk, a podpórka pod plecy również przyozdobiona jest lwami. Do tego królowa buław trzyma w swym ręku słonecznik. Po środku na dole karty zauważyć można czarnego kota.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, znajdziesz swoją drugą połówkę, kobietę która będzie silna emocjonalnie, pewna siebie oraz taka która umie postawić na swoim. Jeżeli jesteś w związku, ostatnie problemy między Wami wyprostują się, może pierwszy raz posłuchaj co do Ciebie ma do powiedzenia druga osoba?

W finansach:

Jesteś na dobrej drodze do polepszenia swojej sytuacji zawodowej, masz dobre podejście do ludzi co Ci pomoże w interesach, do tego masz dar przekonywania. Powodzenia Ci życzę

W zdrowiu:

Zdrowie bez większych zmian, rób to co robisz do tej chwili a nie powinno być gorzej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *