25 grudnia 2014

Tarot – Królowa Kielichów

królowa kielichówTarot – Królowa Kielichów

Karta ta jak dla mnie dziwnie się kojarzy, ni to szczęśliwa karta pokazująca dobrobyt w postaci złotego kielicha, ale z drugiej strony królowa siedząca na tronie który jest praktycznie czarny nie pokazuje jej z dobrej strony.

Opis karty:

Po środku karty widnieje postać Królowej, jak już wyżej zauważyłem siedzi ona na tronie który ma ciemne akcenty. W dłoni trzyma ona złotą koronę, odziana w białą szatę z złotą koroną na głowie. Jej wzrok skupiony jest na kielichu, a siedzi ona w otoczeniu zapewne morza. Może na to wskazywać klif po jej lewej stronie. Tron przyozdobiony jest postaciami aniołów, jest ich w sumie 3.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, poznasz na swojej drodze wybrankę swojego życia, kobieta ta obdarzy Cię uczuciem o jakim tylko byś mógł pomarzyć. Związek z tą kobietą będzie długotrwały, pełen zachwytu i zgody.
Jeżeli jesteś w związku, przed Wami całe życie, a w karcie widać że niezwykle się rozumiecie, każdy nowy dzień będzie Wam przynosił coś nowego.

W finansach:

Jeżeli masz w pracy jakieś problemy, czy masz problemy finansowe, może najlepiej by było abyś poradził się kogoś? Najlepiej aby to była kobieta, kobieta bowiem da Ci osąd który pomoże Ci w trudnej sytuacji, niemniej jednak widać w karcie że wszystko powoli się ułoży. Trzeba tylko pomóc losowi odrobinę.

W zdrowiu:

Jeżeli coś Ci dolega, prawdopodobnie jest to przejściowe, choroby na razie większe nie będą się Ciebie imały. Mimo wszystko nie rezygnuj z zdrowego odżywiania się czy zażywania sportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *