31 stycznia 2015

Tarot – Królowa monet

pobrany plikTarot – Królowa monet

Królowa monet jest już przedostatnią kartą z królestwa monet. Kolorystyka tej karty jest bardzo przyjemna i ciepła, widać że mamy do czynienia z przyjazną kartą na pierwszy rzut oka.

Opis karty:

Na zielonej łące, na tronie siedzi królowa ze spuszczoną głową w dół. Trzymająca w ręku wielką monetę, ubrana w szaty koloru biało, czerwono i złotego. Zapewne królowa siedzi w ogrodzie, ponieważ na o koło jej postaci zauważyć można krzew róży.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, to minie, widać że jesteś osobą która ma dobre stosunki z innymi ludźmi, w szczególności będzie Ci się powodziło w znalezieniu tej drugiej połówki, masz do tego dryg.
Jeżeli jesteś w związku, widać w karcie że Twoja miłość jest osobą dojrzałą, jeżeli macie dzieci to widać że jest ona również wspaniałą matką, jeżeli natomiast ich nie macie to się ich możecie spodziewać.

W finansach:

Widać że wyznaczasz sobie wysoką poprzeczkę. Masz swoje ideały którymi podążasz, oby tak dalej bo to Cię zaprowadzi tylko i wyłącznie do polepszenia swojej pozycji.

W zdrowiu:

Jeżeli coś Ci dolega, to to minie, ogólnie w najbliższym czasie zdrowie powinno się unormować i polepszyć. Więc nie ma co narzekać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *