1 stycznia 2015

Tarot – Paź mieczy

paź mieczyTarot – Paź mieczy

W końcu nadeszła pora na postacie dworskie z Mieczy, Paź mieczy jest kartą która się miło kojarzy, wygląda na kartę która jest zwycięska, wychwalająca swoje osiągnięcia.

Opis karty:

Po środku karty w obłokach chmur, na lekkim pagórku stoi paź mieczy, z jednym mieczem wzniesionym do góry. Paź ów jest ubrany w kolorowe szaty co wygląda na to iż świętuje swoje osiągnięcia, miecz wyciągnięty do góry również to wskazuje.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, dzięki swoim kontaktom poznasz kogoś z kim spędzisz resztę swojego życia, Paź mieczy ma dla Ciebie dobre wiadomości w zakresie poznawania przyszłych partnerów życiowych.
Jeżeli jesteś w związku, odkryjecie to czego jeszcze nie odkryliście w sobie, będziecie mieli czas na zwierzenia co umocni Wasz związek. Widać iż między Wami iskrzy i to dosyć porządnie. Powodzenia

W finansach:

Jeżeli tylko podniesiesz swoje kwalifikacje jesteś w stanie również dostać awans w pracy, który tak naprawdę czeka na Ciebie. Widać że jesteś osobą komunikatywną a to Ci pomoże w osiągnięciu celu.

W zdrowiu:

Nic wiele powiedzieć się nie da, widać że zdrowie Twoje się polepszy, możesz zacząć uprawiać sporty. Na dobre Ci to wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *