31 stycznia 2015

Tarot – Paź Monet

paź denarówTarot – Paź Monet

Paź Denarów otwiera ostatnią czwórkę kart z królestwa monet, mówię tutaj o dworcu królewskim monet. Karta pazia jest dosyć ciepła kolorystycznie, nie ma tutaj dużo symboli które można by było zinterpretować ale postaram się zrobić to najlepiej jak tylko mogę.

Opis karty:

Na zielonej łące, w otoczeniu gór i lasów stoi Paź, w wyprostowanej pozycji, noszący na sobie zieloną szatę. Buty i pasek mają taki sam kolor jaki paź ma kolor ciała. Na głowie mężczyzny widać wielki czerwony turban jak na pazia przystało a w wyciągniętych rękach trzyma on monetę.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, mam dla Ciebie dobre wieści, Twoja samotna wędrówka w końcu się skończy, widać przed Tobą koniec jednego rozdziału i początek nowego, lepszego.
Jeżeli jesteś w związku,  widać że się przykładaliście mocno do polepszenia swoich relacji oraz do zbudowania domu pełnego miłości. To zaowocuje i w końcu będziecie mogli cieszyć się sobą oraz istnieje możliwość że w Waszym życiu pojawi się jeszcze jedna malutka osóbka.

W finansach:

Widać że celem Twojego życia jest ciągła nauka, polepszanie swoich predyspozycji, dzięki temu nabierzesz mądrości życiowej co będzie skutkowało oczywiście polepszeniem swojej pozycji zawodowej.

W zdrowiu:

Z karty wyczytać się da tylko to co dobre, choroby się zakończą, problemy ze zdrowiem miną, nie ma się o co martwić, trzeba żyć pełnią życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *