11 października 2014

Tarot – Rycerz buław

rycerz buławTarot – Rycerz buław

Rycerz buław, jest to karta która mi się bardzo miło kojarzy, kolorystyka jest dosyć przyjemna dla oka i ciepła, na karcie widnieje więcej szczegółów niż było to na niektórych poprzednich kartach przez co łatwiej jest zinterpretować taką kartę.

Wygląd karty:

Na karcie zauważyć można Rycerza w srebrno żółtej zbroi, na zbroi widać wzór który według mnie przypomina zwierzę, być może jakąś jaszczurkę, albo salamandrę. Rumak na którym usadowiony jest rycerz stoi tylko na dwóch nogach, wygląda to tak jakby ów rumak szykował się do boju, albo do biegu. W tle karty widać obraz pustynny z piramidami albo z pagórkami, ciężko niestety stwierdzić co to może być,

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, dobrze by było jakbyś zmienił swoje nastawienie do szukania drugiej osoby, być może zacznij od nowa ale spróbuj czegoś innego, być może wyjdź z kolegami do knajpy i tam kogoś poznasz. Jeżeli jesteś w związku i mieliście jakieś problemy, nie martwcie się one wkrótce się skończą i zaczniecie nowy etap w życiu, być może szykuje Wam się przeprowadzka.

W finansach:

Podobnie jak w miłości, prawdopodobnie szykować Ci się będzie przeprowadzka, w firmie w której pracujesz masz dobrą pozycję, silną, mimo wszystko starasz się z całych sił i walczysz aby ta pozycja się umocniła.

W zdrowiu:

Nie trać optymizmu jeśli coś Ci dolega, to minie, a optymizm tak naprawdę Ci w tym pomoże, nie ma to jak dobre samopoczucie nie tylko fizyczne ale też psychiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *