25 grudnia 2014

Tarot – Rycerz kielichów

Rycerz kielichówTarot – Rycerz kielichów

Karta ta trochę przypomina kartę śmierci, jakby nie było postać na koniu jak i sam koń praktycznie zwrócone są w tę samą stronę co na karcie śmierci, z tym że ta karta się kojarzy dobrze, miło.

Opis karty:

Na białym rumaku, rycerz osiodłany. Spowity w szatę z rybimi akcentami, w ręku dzierżący kielich, zwrócony jest w prawą stronę karty. Rycerz ów siedzi wyprostowany, w pozycji pełnej podziwu, jego hełm ozdobiony jest parą skrzydeł. Rumak jego ma podniesione jedno kopyto a wzrok skierowany jego jest na dolną część karty. Za rycerzem widnieje ładny krajobraz, górski, z rwącą rzeką. Niebo za rycerzem nie jest usłane nawet jedną małą chmurką, jest czyste niczym łza.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, Twoje poszukiwania obiektu marzeń w końcu się zakończą, widać to w tej karcie iż Twoja droga poszukiwań dobiega końca, czego Ci życzę.
Jeżeli jesteś w związku, zależy to od stopnia zaawansowania związku ale karta ogólnie mówi o oświadczynach, o ofercie małżeńskiej, jeżeli natomiast jesteś już w związku małżeńskim karta mówi iż przyszłość przed Tobą wygląda tak jak sobie to zaplanowaliście.

W finansach:

Widać 100% poprawę sytuacji finansowej, prawdopodobnie najbliższy okres będzie okresem wyjścia z dołka, spłacenie kredytów oraz życiem takim na jakie zasługujesz.

W zdrowiu:

Żyj aktywnie, jeżeli uprawiasz sporty i startujesz w zawodach widać przed Tobą same sukcesy. Tak trzymaj powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *