1 stycznia 2015

Tarot – Rycerz mieczy

rycerz mieczyTarot – Rycerz mieczy

Druga już z kolei karta mieczy z dworu królewskiego, jest to tym razem Rycerz mieczy. Karta ta wygląda dosyć przyjemnie, wygląda na to iż rycerz jest w stanie walki z kimś. Co oznacza siłę, zapewne wygraną.

Opis karty:

Na białym rumaku biegnącym w lewą stronę karty usadowiony jest rycerz z wyciągniętym mieczem ku górze, jakby w chwili uwiecznienia tego obrazu ów rycerz krzyczał „Do boju”

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, będziesz zapewne musiał walczyć o swoją drugą połówkę, zapewne rywalizacja będzie zacięta ale to Ciebie karty obdarzyły losem zwycięzcy, czego Ci życzę.
Jeżeli jesteś w związku, niektóre sprawy zaczniecie od nowa, to tak jakby nowy rozdział albo zamknięcie starego rozdziału. Niemniej jednak związek będzie szedł na przód.

W finansach:

Widać przed Tobą że będziesz musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, ale dzięki swoim decyzjom opłaci Ci się to i dzięki temu polepszysz swoją sytuację zawodową.

W zdrowiu:

Zdrowie w Twoim przypadku jest tutaj najlepsze, nie zmieniaj nic, dalej walcz ze swoim ciałem w sensie ćwiczeń a to na pewno się odzwierciedli na wyśmienitym stanie zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *