9 października 2014

Tarot – V buław

cecuda-buc582awy-vTarot – V buław

Obraz na tej karcie jest już mniej jasny niż na wcześniejszych kartach z Buław. Ciężko tutaj stwierdzić czy przedstawieni na karcie mężczyźni, walczą czy się bawią.

Wygląd karty:

Na pierwszy rzut oka, jak już wspomniałem widać 5 mężczyzn, każdy z tych mężczyzn trzyma jedną buławę, Ciężko jest stwierdzić czy owi mężczyźni walczą, czy może coś świętują z udziałem pałek. Ubiór tych mężczyzn jest różny, praktycznie każdy jest ubrany w innego koloru odzienie co może oznaczać coś raczej radosnego. Otoczenie owych postaci nie jest zbyt malownicze, widać w sumie tylko ziemię oraz niebo i nic po za tym.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, zwróć uwagę na nowe znajomości, być może osoba z którą się spotykasz, albo chcesz się spotykać nie jest tą osobą której oczekujesz i znajomość między Wami, bardzo szybko się w nieznajomość. Jeżeli jesteś w związku, najbliższy okres będzie cięższy dla Was, nie działajcie w pośpiechu, nie podejmujcie żadnych decyzji od tak. Lepiej wszystko przemyśleć niż potem żałować.

W finansach:

Podobnie jak w miłości, nie wskazane jest podejmowanie żadnych działań od tak, lepiej wszystko przemyśleć. Najbliższy okres może okazać się tak naprawdę najgorszym okresem więc przygotuj się na to żeby go jakoś przetrwać.

W zdrowiu:

Możliwe iż zdrowie zawiedzie, odpoczywaj więcej, zwróć się do lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *