25 grudnia 2014

Tarot – V Kielichów

v kielichów

Tarot – V Kielichów

Karta wygląda na bardzo ponurą kartę, jakby zakończenie swawoli i opłakiwanie tego co było. Zresztą zobaczcie w opisie karty co mam do powiedzenia.

Opis Karty:

Tak jak już wspomniałem karta wygląda na ponurą, a to wszystko za sprawką tajemniczej postaci w czarnej szacie stojącej po środku karty, w otoczeniu pięciu pustych kielichów, 3 z nich są przewrócone i wygląda na to jakby ciecz się z nich wylewała na ziemię. 2 kielichy stoją zupełnie puste. W oddali widać jakiś budynek i most prowadzący do niego.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, w najbliższym czasie jeżeli spotkasz kogoś na swojej drodze uważaj, ryzykowne zakochanie się może Cię dużo kosztować, niemniej jednak widać że jesteś osobą która potrafi poświęcić naprawdę dużo, piszę żebyś uważał ponieważ karta ta mówi o cierpieniu które możesz otrzymać po nieudanej próbie związania się z kimś.
Jeżeli jesteś w związku, twój związek przechodzi ciężkie chwile, zwróć uwagę na to czy druga osoba czuje to samo do Ciebie co Ty czujesz do niej, jeżeli tak to jest ok, jeżeli jednak nie, to lepiej by było może się rozstać, bo toksyczne związki nigdy nie wychodzą na dobre.

W finansach:

Najbliższy okres nie wygląda dla Ciebie najlepiej, najlepiej zrobisz jeżeli nic nie będziesz zmieniał, rób dalej to co robisz, nie wychylaj się, nie wprowadzaj zmian ale także ich nie proponuj, nie będą one najlepiej widziane w najbliższym okresie.

W zdrowiu:

Możliwe jest że się załamiesz nerwowo, w kartach widać depresję, nie pozwól aby ona nastąpiła, aby Cię naszła, bo to nie jest najlepsza rzecz. Jeżeli już popadniesz w depresję, postaraj się z niej wyjść jak najszybciej się da, w sumie to nie daj się jej. Przezwycięż Ją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *