1 stycznia 2015

Tarot – V Mieczy

V mieczyTarot – V Mieczy

Miecze są wyjątkowo ciężkie do interpretacji, ponieważ skrywają w sobie dużo tajemnic, jak 4 mieczy była o czymś tragicznym tak piątka mieczy mówi o zwycięstwie. Zobaczcie opis.

Opis karty:

Na karcie widać mężczyznę z dwoma mieczami w lewej ręce i jednym mieczem w prawej ręce, pozostali dwaj mężczyźni odchodzą od niego trochę tak jakby byli skruszeni, to oznacza że prawdopodobnie przegrali bitwę, pozostałe dwa miecze leżą na ziemi i czekają aż wygrany je zbierze z pola bitwy.

Interpretacja karty:

W miłości

Jeżeli jesteś samotny, przed Tobą widać zwycięstwo, tzn. osoba do której coś czujesz jest nie tylko przez Ciebie adorowana ale też przez innych, niemniej jednak to Ty będziesz tym który porwie jej serce czego Ci życzę.
Jeżeli jesteś w związku, widać że Wasz związek przetrwa największe bitwy, nawet jeżeli będziecie się kłócili przejdziecie przez to zwycięską ręką czego Wam życzę.

W finansach:

Przed Tobą długa droga do zwycięstwa, prawdopodobnie będziesz szedł na równi z innymi, ale to dzięki temu iż prawidłowo podchodzisz do sprawy wygrasz bitwę o posadę czego Ci życzę.

W zdrowiu:

Nawet ciężki stan zdrowia jesteś w stanie przezwyciężyć, wszystko tak naprawdę będzie zależało od Ciebie, od tego jaki tryb życia będziesz prowadził. Jeżeli będziesz w stanie ciężkim, to najlepiej odpoczywać i dochodzić do pełni sił. Jeżeli jesteś zdrowy to dbaj o siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *