30 stycznia 2015

Tarot – V monet

5 monetTarot – V monet

Piątka pentakl, jest kartą która napawa mnie trochę przerażeniem, jest to ta karta która wygląda trochę mrocznie i nie łatwo Ją zinterpretować.

Opis karty:

Na karcie zauważyć możemy dwie postacie, zapewne jest to kaleki mężczyzna ( ponieważ podpiera się kulami ) oraz kobieta która zasłania swoją głowę kapturem. Te dwie postacie są w jakimś pomieszczeniu w którym witraż ozdobiony jest czymś w rodzaju drzewa, a kwiaty owego drzewa są właśnie monetami.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać że masz zapał do poznania partnera swojego życia, ten zapał Ci się opłaci, widać że dużo wysiłku w to włożyłeś ale tak jak napisałem wcześniej wyjdzie Wam to tylko na dobre.
Jeżeli jesteś w związku, Wasz związek może i przechodził trudne chwile, ale w każdym bądź razie w przyszłości może tylko być lepiej, ważne jest abyście razem ciężko pracowali na swoje uczucia.

W finansach:

Widać przed Tobą przypływ gotówki, widać że twórczo podejmujesz swoje decyzje, do tego na plus wychodzi to iż jesteś oddany swojej pracy co dodatkowo zwiększy Twoje szanse na polepszenie swojej sytuacji.

W zdrowiu:

Nie masz się co martwić, rób dalej co robiłeś do tej pory. No dodatkowo możesz pomyśleć o jakimś relaksie, weź dzień wolny, wyjedź za miasto, rozerwij się a wszystko będzie dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *