25 grudnia 2014

Tarot – VI Kielichów

VI kielichówTarot – VI Kielichów

6 Kielichów w odróżnieniu do piątki, wygląda bardziej miło, nie jest już to tak ponura karta, tutaj widać coś miłego, fajnego, przekazywanie prezentów, zresztą sprawdźcie sami.

Opis karty:

Na pierwszym planie widać mężczyznę dający kobiecie kielich w którym znajduje się biały kwiat, w jego otoczeniu widać pozostałych V kielichów w których również znajduje się po jednym kwiecie. W tle widać zabudowania, prawdopodobnie jest to wieża z domem przybudowanym do wieży. Jeden z kielichów jest na murku z herbem w kształcie krzyża.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny: przed Tobą przyszłość ukazuje się pozytywnie, prawdopodobnie ponowisz kontakt z osobą z przeszłości i to będzie osoba z którą prawdopodobnie spędzisz resztę swojego życia, czego Ci życzę.
Jeżeli jesteś w związku: Wasz związek w najbliższym okresie będzie pozytywnie szedł do przodu, widać że sobie ufacie, będziecie się częściej spotykali, a do tego będziecie mieli wsparcie ze strony rodziny, prawdopodobnie widać przed Wami nadejście nowego etapu jakim jest poczęcie dziecka oraz chrzciny. czy np. zaślubiny

W finansach:

Rób to co robiłeś do tej pory, jeżeli masz jakieś pomysły to z nich nie rezygnuj tylko je realizuj, widać że jesteś lojalny co do swojego pracodawcy a on to widzi w Tobie, jest możliwość dostania awansu widać że Twój szef Cię rozumie i masz z nim dobre relacje.

W zdrowiu:

Jeżeli coś Ci dolegało, w najbliższym okresie może Ci to przejść, tak po prostu, a tak przy okazji może zażyjesz trochę sportu? wyjdziesz może na spacer? czy może pobiegasz. To już zależy od Ciebie jaką formę sportu wybierzesz, to nie zaszkodzi a pomoże. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *