25 września 2014

Tarot – VI Kochankowie

tarot.6Tarot – VI Kochankowie

Następna karta po Papieżu, oznaczona rzymską literą VI. Na karcie przedstawione są trzy postacie, prawdopodobnie dwie z nich są nawiązaniem do przypowieści o Adamie i Ewie, będących w raju. Jak sama nazwa mówi, karta ta jest głównie odpowiedzialna za aspekty miłosne.

Wygląd karty:

Na karcie jak już napisałem można zauważyć trzy postacie, postać kobiety oraz mężczyzny przedstawione są tak jak sobie mogliśmy wyobrazić postać Adama i Ewy, postacie nagie, szczęśliwe i kochające się wzajemnie. pomiędzy postaciami na chmurze widnieje postać Anioła z rozpostartymi skrzydłami oraz dłońmi które są nad głowami obu postaci.

Moja charakterystyka:

Obie przedstawione postacie pod Aniołem, mają za zadanie pokazać cechy obu płci, oraz to co jest najważniejsze czyli miłość pomiędzy tymi osobami, Anioł który widnieje nad postaciami jest ucieleśnieniem dobra, czystości, a ręce które trzyma nad głowami kobiety i mężczyzny wskazuje na to iż daje on im swoje błogosławieństwo.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, jest szansa na poznanie kogoś kto zawładnie Twoim sercem, niemniej jednak nie nastawiaj się na razie na nic więcej, poczekaj aż uczucie się nasili między Wami.
Jeżeli jesteś związany, miłość czasami może przysłonić nam wszystko co znajduje się w naszym otoczeniu, dlatego nie pozwól aby ona zawładnęła Tobą aż w takim stopniu,

W finansach:

Wkrótce może przyjść taki moment w którym będziesz miał okazję zarobić jakieś pieniądze, bądź czujny bo to jest najważniejsze w najbliższym okresie czasu. Jeżeli będziesz w sytuacji w której będziesz musiał podjąć szybko decyzję, zrób to.

W zdrowiu:

Czasami kiedy źle się poczujemy, nie musimy szukać daleko, czasami wystarczy że sięgniemy po jakieś zioła typu melisa, czy inne tego typu zioła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *