1 stycznia 2015

Tarot – VI Mieczy

VI MieczyTarot – VI Mieczy

VI mieczy to kolejna karta z królestwa mieczy która daje do myślenia. To królestwo naprawdę jest tajemnicze, odczytywanie znaków jest bardzo ciężkie ponieważ jest ich zbyt mało.

Opis karty:

Na pierwszym planie widać mężczyznę w łódce, w łódce również siedzi kobieta z przytulonym do niej dzieckiem. Kobieta odziana jest w jednokolorową szatę od głowy aż po nogi, dziecko podobnie, choć głowę ma odkrytą. Mężczyzna płynący łódką stoi z długą pałką którą steruje ową łodzią. Na łódce pionowo ustawione są koło siebie miecze, 2 pierwsze są lekko oddalone od siebie, pozostałe 4 są blisko.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, przed Tobą widać całkowitą zmianę życia, odnajdziesz drogę do drugiej osoby, z upływem czasu, trochę to potrwa ale efekt będzie oszałamiający.
Jeżeli jesteś w związku, nie poddawajcie się, przed Wami jeszcze spora droga do przejścia abyście mogli stanąć na solidnym gruncie i oprzeć na nim związek. Jest to Wam pisane czego Wam życzę.

W finansach:

Widać przed Tobą podwyższenie kwalifikacji, będzie się to wiązało z Twoją pracą, prawdopodobnie z awansem. Widać że w swoich osądach w pracy jesteś sprawiedliwy to właśnie Cię wypromuje.

W zdrowiu:

Widać przed Tobą zmianę dotychczasowego trybu życia, jest możliwość iż w najbliższym okresie czasu przejdziesz jakąś operację. Nie załamuj się tylko podnieś się i idź do przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *