30 stycznia 2015

Tarot – VI monet

VI MonetTarot – VI monet

Karta ta nie wygląda już tak strasznie i tajemniczo jak jej poprzedniczka. Można tutaj zauważyć zabawę kolorystyki. Autor karty chyba chciał nam przedstawić różne aspekty życia ale o tym to za chwilę.

Opis karty:

Na centralnym punkcie karty widać mężczyznę w czerwonej szacie z szalą w lewej ręce, u jego stóp widać osoby błagające o jałmużnę, po jego lewej stronie jest mężczyzna w niebieskiej szacie a po prawej kobieta w żółtej szacie. Na około głowy mężczyzny w czerwonym ubraniu widnieje 6 denarów.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny,  widzę w tej karcie że jest osoba życzliwa która Ci pomoże, masz cel zdobycia partnera życiowego więc się go trzymaj.
Jeżeli jesteś w związku, widzę przed Wami świetlany okres, widać że razem planujecie swoją przyszłość, macie wspólne cele oraz dążycie do tego samego, dzięki swojej pomocy wzajemnej uda Wam się spełnić swoje marzenia.

W finansach:

Dzięki temu że podejmujesz trafne decyzje w swojej pracy, widać że Ci się będzie powodziło, masz smykałkę do tego co robisz no i przy okazji szykuj się na urlop.

W zdrowiu:

Wiele powiedzieć o zdrowiu się nie da, widać że przed Tobą stan tak zwanego spoczynku, czyli po prostu nic się nie zmieni, nic się nie pogorszy czy polepszy. Rób to co robiłeś do tej pory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *