25 grudnia 2014

Tarot – VII Kielichów

360_-_Waite_-_Kelche_07Tarot – VII Kielichów

VII kielichów jest to bardzo ciekawa karta, na pierwszy rzut oka można zauważyć wiele symboli na tej karcie, przez co bardzo łatwo się ją interpretuje.

Opis karty:

Ja już zauważyłem powyżej, na karcie znajduje się wiele szczegółów, a mianowicie mężczyzna odwrócony do nas tyłem, nie jest on postacią czarną, złą, po prostu jest w cieniu kielichów, przed postacią w chmurze rysuje się 7 kielichów, 4 na dole, 3 na górze, każdy kielich jest wypełniony czymś innym, innym symbolem, zaczynając od góry i od lewej strony po kolei to są: głowa anioła ( albo kobiety ), rozpostarte ręce ( tak jakby chciały objąć cały świat ), wąż, góra ( albo jakaś budowla ), skarby, wieniec oraz coś co przypomina jaszczurkę, być może jest to salamandra.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, widać na Twojej drodze postęp, jest możliwość że Twoje marzenia w końcu się spełnią i poznasz tą wymarzoną osobę z którą się zwiążesz na stałe, niemniej jednak będzie to wymagało od Ciebie włożenia w to trochę wysiłku.
Jeżeli jesteś w związku, poznacie prawdę o sobie w najbliższym czasie, nie będziecie mieli przed sobą sekretów. Widać że jesteś osobą która wierzy w swoją drugą połówkę, zaufanie to podstawa związku więc pielęgnujcie je a wszystko będzie między Wami ok.

W finansach:

Widać przed Tobą wielkie marzenia o dobrej pracy, wysokich zarobkach, widać w kartach że praktycznie się o to modlisz, a Twoje modlitwy zostaną wysłuchane. Wkrótce wszystko się rozwiąże tak jak zapewne byś tego chciał.

W zdrowiu:

Czasami warto jest iść do lekarza na kontrolne badania aby stwierdzić że wszystko jest w jak najlepszym porządku, karta ta jako tako nie mówi o problemach zdrowotnych ale czasami dobrze jest wiedzieć co się święci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *