1 stycznia 2015

Tarot – VII Mieczy

VII mieczyTarot – VII Mieczy

Siódemka mieczy jest kolejną kartą z tak zwanych tajemniczych kart ( sam je tak nazwałem ) Widać na niej mężczyznę uciekającego z jakiegoś miejsca zresztą zobaczcie opis.

Opis karty:

Jak już zauważyłem powyżej, na karcie widać mężczyznę uciekającego z jakiegoś miejsca, prawdopodobnie jest to złodziej kradnący pięć mieczy. Pozostawia za sobą dwa miecze wbite w ziemię, w otoczeniu mężczyzny widać wieże jakiegoś tajemniczego zamku albo namiotu.

Interpretacja karty:

W miłości:

Jeżeli jesteś samotny, na Twojej drodze znajdzie się ktoś w kim się będziesz mógł zakochać, niemniej jednak będziesz musiał się postarać i że tak powiem wykraść serce tej jedynej.
Jeżeli jesteś w związku, widać przed Wami świetlaną przyszłość, wierzycie w sobie i pokładacie w sobie nadzieję co zawsze dobrze rokuje.

W finansach:

Widać że najbliższy okres będzie Ci sprzyjał, widać że będziesz do siebie przyciągał pieniądze oraz dobre pochwały. Widać że jesteś osobą spokojną, co dobrze dla Ciebie wróży umocnienie swojej pozycji w firmie w której pracujesz.

W zdrowiu:

Jeżeli coś się popsuje nie przejmuj się, nie stroń od rad i wskazówek innych ale też za bardzo ich nie słuchaj. Widać że jesteś osobą spokojną wewnętrznie. Słuchaj swojego głosu i po prostu idź przed siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *